Lucie je realitní čarodějka, vždy situace vyřešila hravě, rychle a k maximální spokojenosti. Pomohla mi ve všem (a že to kolikrát bylo hodně nestandartní, to ví ona sama nejlépe - např. ubytování 4 osliček :o)
Pokud bych někdy v budoucnu kupovala domeček, ať už modrý nebo růžový, vím, kam se obrátit.
Lucie, přeji z celého srdce, ať se Vám stále daří a takových spokojených klientů celou řadu, kam až dokážete dojet svým perfektně čistým autíčkem, v bleskových časech, s úsměvem na tváři a s dobrou náladou.
Lucie, krásná "čarodějko", držím palce.
S úctou, Mariana